Ekotoxikologické centrum Bratislava, spol. s r.o.

REACH
SK
  • Online Registrácie

OZNAM

POZOR ZMENA! Karty bezpečnostných údajov31. máj 2018 je konečný termín na registráciu látok vyrobených alebo dovezených v množstve 1 až 100 ton ročne. Zostávajúci čas pre registráciu látok:
FacebookTwitterGoogle

Aktuálne informácie

ECHA vyzýva spoločnosti, aby pokračovali v spolupráci v SIEFe aj po termíne 31.mája

Kontaktná skupina riaditeľov (DCG) odporúča, aby registrujúci existujúcich látok udržiavali svoje platformy spolupráce aj po poslednom termíne registrácie 31. mája 2018.

Čítať celý článok...
REACH delivery

Document Delivery Compliance pre dodávateľský reťazec

Garantuje, monitoruje a kontroluje dostupnost Kariet bezpečnostných údajov (KBÚ, e-KBÚ), expozičných scenárov a daľších dokumentov zákazníkom, dodávateľom a internou formou aj Vašim zamestnancom

Zásielková služba REACH je používaná výrobcami, dovozcami, distribútormi a následnými užívateľmi po celom svete. Podporuje plne auditované odosielanie, prijímanie a automatické aktualizovanie kariet bezpečnostných údajov a súvisiacich dokumentov zákazníkmi a internými zamestnancami.

rdelivery skJednoduché, efektívne riadenie dodržiavania požiadaviek

  • Jednoduchá a praktická kontrola komunikácie o plnení požiadaviek a ďalšie dokumenty kdekoľvek
  • Generuje e-maily s možnosťou monitorovať, sledovať a zaznamenávať príjem dokumentov
  • Kompletná kontrola priebehu činností, vrátane prijatia dokumentov od tretích strán
  • Zdieľanie dokumentov interne s plnou kontrolou
  • Aktualizovanie relevantných dokumentov pre všetkých zákazníkov / zamestnancov jedným kliknutím

 

Zásielková služba REACH delivery Vám pomôže zautomatizovať odosielanie a aktualizáciu Vašich dokumentov, pritom ale stále exituje možnosť posielať tieto dokumenty zákazníkom na mail. Zákazníci sa tiež môžu rozhodnúť, či budú používať REACH delivery na prijímanie (a odosielanie) svojich dokumentov. V každom prípade, máte k dispožícií možnosť monitorovať, sledovať a byť informovaný o procese doručenia pri zachovaní stavu všetkých dokumentov zaslaných a prijatých Vašimi zákazníkmi.

Táto služba je jednoduchá na použitie a prístup a je navrhnutá tak, aby výrazne znížila čas a náklady potrebné na administráciu.

Môžete si vyskúšať službu zadarmo a bez záväzkov. V prípade Profesionálneho Účtu, máte možnosť Vy, aj Vaši zákazníci, prijímať neobmedzené množstvo dokumentov a správ. Poplatky sa vzťahujú len na odosielanie dokumentov a aj tie sú od základu nastavené na nízku cenu.

 

rd logo

STIAHNUŤ DOKUMENT

 

 

ECHA substances (click):

Pre-registered substances Registered substances

Navigator
Substances of Very High Concern identification